AmonRA Sıkça Sorulan Sorular

1Fiyatlandırma neye göre oluyor?
Fiyatlandırma yapılırken oda sayınıza, bilgisayar kullanıcı sayınıza ve departmansal modül isteğinize göre fiyatlar değişim göstermektedir.
2Fiyatlarınız neden KDV'den muaftır?
Merkez ofisimiz; Akdeniz Üniversitesi Teknokent bünyesinde olması sebebiyle; "Teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren 5035 sayılı yasanın ilgili maddelerinde belirtilen yazılım firmaları KDV vergisinden muaftır."
3Paketlerinizin otele uygunluğunu uygunluğunu nasıl anlayacağız?
Lite Paket; 2* ve altı tesisler için uygun olup yapabileceğiniz işlemler ; Müşteri hesap (folyo), ön kasa/döviz, gün sonu işlem ve raporları, aksiyon/indirimler, fatura, acenta şirket anlaşmaları, cari hesap, muhasebe entegrasyon, forecast ve santral... Standart Paket; 3*, 4* oteller ve Apart Oteller için idealdir, (Lite pakete ek olarak); grup rezervasyon, kontenjan takibi, aksiyon / indirimler, stok-Depo takibi, mailyet analizi, sayım ve devir, cari hesap, muhasebe entegrasyon, reçete, Pos... Otello; A'dan Z'ye tüm modülleri kapsayan profesyonel otelcilik çözümüdür. 5* hotel ve 1. Sınıf Tatil Köyleri ile profesyonel bir bilgi yönetim sistemi kullanmak isteyen tüm konaklama işletmeleri için idealdir. (Standart pakete ek olarak), satış rezervasyon, resepsiyon / önkasa, banket -mekan planlama- menü planlama, spa (güzellik merkezi yön.), crm -misafir arşivi-iletişim,anketler-deerlendirme, plan rack ve room rack, tekin servis ve arıza takibi,depo staok takibi ve deönemsel sayım, departman ve ana talep değerlendirme ve satınalma, ürün, reçete ve tüketim ve maliyet hesapları.... ve ihtiyacınız olan tüm modüller. Bu paketimize dair detayları internet sitemizde çözümler sekmesinden de inceleyebilirsiniz...